Teknoloji

High on Life PlayStation Konsollarına Geliyor

 
Squanch Games tarafından oyunculara sunulan birinci şahıs nişancı oyunu High on Life, PlayStation konsollarına gelebilir. Twitter kullanıcısı Knoebel’in tespit ettiği üzere yeni güncelleme ile oyunun PS4 versiyonu ortaya çıkmış gibi görünüyor.
 
Playstation konsoluna yönelik çeşitli referanslar ortaya çıktı
 
 
 
PlayStation 4 sürümü, oyun güncellemelerini takip eden ve yayınlayan bir site olan Orbis Patches tarafından ortaya çıktı. Yeni güncelleme ile birlikte çeşitli referansların ortaya çıkmasıyla gözler konsollara çevrildi. Söz konusu güncelleme, genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.
 
Eğlenceli içeriği ve yüksek mizah anlayışıyla High on Life, Aralık 2022’de Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya çıktı. Ayrıca konsollar ve PC için Game Pass’te de ilk gün yerini aldı. Oyun çıktığında ciddi bir ilgi gördü ve belli bir oranda rekorlar kırdı.
 
Geçen ay oyun için ek bir paket duyuran Squanch Games CEO’su ve stüdyo direktörü Mike Fridley, High on Life’ın 7.5 milyon oyuncuya ulaştığını duyurdu. High on Knife adlı DLC, ana hikayeden iki yıl sonra geçiyor ve oyunculara kaygı/komedi içeriği sunuyor. High on Knife’ın bu sonbaharda PC ve Xbox konsolları için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu